• Säästad aastas c.a küttekuludelt 300 € võrreldes vana ehitisega.

Maja ehitus

Vundament

Hoonel on paepinnale toetuv monoliitsest raudbetoonist madalvundament.

Välisseinad

Välisseinad on kolmekihilisest 180mm paksuse soojustusega nn. „sandwich“-elementidest.

Siseseinad

Kõik korterite vahelised ning korteri ja trepikoja vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks ühekihilisest betoon-seinaelemendist. Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad mineraalvillast isolatsiooniga.

Vahelaed

Vahelaed on betoonist õõnespaneelidest. Vahelagede helikindluse tagamiseks on õõnespaneelide peale tehtud sammumüra tõkestaval isolatsioonikihil betoonist tasanduskiht.

Trepp

Monteeritavate betoonist astmetega ühetõusuline trepp. Koridori osa betoonpaneelidest ja kaetud täismasskeraamiliste plaatidega.

Rõdud

Rõdud on teraskonstruktsioonil. Põrandad kaetud niiskuskindlale vineerile liimitud PVC-kattega. Piireteks on metallraamil klaaspiirded.

Katuslagi

Pealt soojustatud õõnespaneelidel katus mis on kaetud kahekihilise katusekattega.

Aknad

Kolmekihilise klaaspaketiga plastraamidega aknad, mis tagavad hea soojapidavuse, helikindluse, ning ei lase liigsel päikesekirgusel ruumi palavaks kütta. Aknaraamide sisepinnad ja aknalauad puitimitatsiooniga.

Uksed

Trepikoja uksed on metallraamides soojapidavate klaaspaketiga uksed. Korteri välisuks on värvitud metallturvauks, varustatud turvaluku ja uksesilmaga. Korteri siseuksed on naturaalse puiduspooniga kaetud tahveluksed, mis on varustatud lukustuse ja ukselinkidega. Piirdeliistud on uksega samas toonis.

Turvalisus

Trepikoja sissepääsud on lukustatavad, ning avatavad võtme või elektrooniliste kiibiga. Välisuste juures on fono-lukusüsteem, millega on võimalik avada ka trepikoja välisust korterist lahkumata.

Lift

Mõlemas trepikojas on lift, mis viib sissepääsu tasandilt igale korrusele.

Küte

Hoone soojavarustus on kaugkütte baasil. Eluruumide ja üldruumide kütmine toimub termostaatidega varustatud paneelradiaatoritega. Märjad ruumid on varustatud elektrilise põrandaküttega. Maja on B energiaklassiga.

Veevarustus / kanalisatsioon

Hoone on ühendatud linna vee- ja kanalisatsioonivõrku. Korteri pesuruum ja WC on varustatud kvaliteetse sanitaarkeraamika ja -tehnikaga. Veekulu mõõtmine toimub igas korteris eraldi ja on ühendatud kauglugemissüsteemi ning klient ei pea ise veearvestite näite hoone haldurile edastama.

Elekter

Korter saab elektritoite trepikojas paiknevast arvestikilbis. Arvestid on Elektrilevi kauglugemisega ja kliendil ei ole vaja ise näite koguda, sest kõik toimub automaatselt. Korteri esikus on korteri elektrikilp. Kõik ruumid on varustatud läbi mõeldud paigutusega pistikupesadega. San-ruumidesse on paigaldatud LED-laevalgustid. Teistes ruumides on valmidus valgustite paigaldamiseks.

Nõrkvool

Korterisse on toodud TV- ja andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on paigutatud antenni ja andmeside pistikud. Tubades on kirjutuslaua jaoks voolu ja arvutivõrgu pistikud.

Ventilatsioon

Igas korteris on oma individuaalne soojustagastusega  ventilatsiooniagregaat. Värske õhu sissepuhe on igas toas. Väljatõmme on pesuruumis, WC-st ja köögist. Köökidesse on loodud valmidus pliidikummi ühendamiseks.

Siseviimistlus

Seinad

Tubades, esikus ja köögis seinad viimistletud pestava värviga. San-ruumides seinad plaaditud ning kasutusele on võetud neli erinevat plaatimislahendust.

Täpsema lahendusinfo saamiseks võtke julgesti
ühendust Domus Kinnisvara konsultantidega.

 

Laed / Põrandad

Tubades värvitud laed. Esikus ja tubades on kipsplaadist laed/kastid tehnosüsteemide varjamiseks. Märgades ruumides moodul-ripplaed või umbkipslaed.

Põrandad: Tubades, koridoris, köögis ja esikus on põranda viimistuseks naturaalpuidust laudparkett. Põrandaliistud samas toonis parketiga. Sanruumides on põrandad plaaditud.

Täpsema lahendusinfo saamiseks võtke julgesti
ühendust Domus Kinnisvara konsultantidega.
 

Panipaigad

Korteri juurde on võimalik soetada ka panipaik, mis paikneb 0-korrusel. Valida on suuruse vahemikus
1,7 – 4,2 m2. Panipaikade ja vahekoridori vahelised seinad on metallvõrgust ja uks on varustatud tabalukuaasaga. Välisseinad, laed ja põrandad on tolmutõkkega kaetud betoonpinnaga.

Uurige panipaikade kohta täiendavat lisainfot Domus Kinnisvara konsultantide käest.